Sapho Zásobník tamponov a hygienických vložiek, nerez, ružová XP610P
Kód: 114709Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.425 kg |
| EAN: | 8590913144400 |
| Farba: | Červená/ružová |
| Šírka: | 220 mm |
| Výška: | 226 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 220x226x95 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913144400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
