Sapho Zásobník hygienických vložiek, nerez mat XP710
Kód: 114711Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.557 kg |
| EAN: | 8590913144424 |
| Farba: | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Šírka: | 144 mm |
| Výška: | 368 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 144x368x95 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913144424 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
