Sapho OASIS polica do priestoru 40x52cm, kompozit, čierna mat AS408-02
Kód: 114776Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.01 kg |
| EAN: | 8590913135583 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 40x1,2x52 cm |
| Materiál: | Kompozit |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135583 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
