Sapho OASIS podstavec umývadla, LED difúzor, ø 400x745mm, siena AS708-42
Kód: 114759Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 8590913135750 |
| Priemer: | 400 mm |
| Farba: | Modrá |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 40x74,5 cm |
| Materiál: | PVC |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135750 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
