Sapho MATTEO keramické umývadlo na dosku 65x40cm, biela 3064-KL
Kód: 118436Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.957 kg |
| EAN: | 8590913135323 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 650 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 65x12,5x40 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Ovál/elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135323 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
