Sapho Bidetová sprcha guľatá, meď mat BS616PG
Kód: 118690Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bidet |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135644 |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 23 mm |
| Výška: | 113 mm |
| Hĺbka: | 59 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Iné: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135644 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
