Sapho Bidetová sprcha guľatá, biela mat BS616W
Kód: 118689Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bidet |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135620 |
| Farba: | Biely matný |
| Šírka: | 23 mm |
| Výška: | 113 mm |
| Hĺbka: | 59 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135620 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
