Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Mailo, kúpeľňová skrinka vysoká 170 cm, šedý kameň, čierne madlo CN554LPB
Kód: 59309Podrobný popis
Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovateľa kúpeľňového nábytku, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Skrinka obsahuje 2 dvierka za ktorými sa ukrývajú 4 police. Vyberať môžete z 3 farebných odtieňov: lesklá biela, dub Riviera a antracit. Otočením skrinky o 180 stupňov si určujete variantu otvárania (ľavú alebo pravú). Skrinka sa dodáva v zloženom stave.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové skríňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 38.45 kg |
| EAN: | 8592480103675 |
| Typ: | Vysoká;Bez umyvadla |
| Hĺbka: | 385 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Barva madla: | Černá |
| Umiestnenie: | Na zavesenie |
| Séria: | Mailo |
| Farba: | Sivý kámen |
| Dĺžka/Výška: | 1700 mm |
| Typ skrinky: | Bez umývadla |
| Rozmer Š x H: | 350 x 385 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480103675 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
