Mereo Leny, kúpeľňová skrinka vysoká 170 cm, biela, pravá, nové madlo CN815NN
Kód: 119923Podrobný popis
Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku, ktorý zdobí každú kúpeľňu. Táto modelová rada nábytku je dodávaná jedine v bielej lesklej farbe. Je vytvorená pre univerzálne použitie s elegantným a jednoduchým štýlom. Umývadlové skrinky v dvoch šírkach sú osadené keramickými umývadlami. Zásuvky sú vybavené pojazdom s brzdou pre hladšie zatváranie. Skrinka je určená na zavesenie a dodáva sa v zmontovanom stave.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové skríňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 8592480141387 |
| Typ: | Vysoká |
| Séria: | Lena |
| Šírka: | 330 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Umiestnenie: | Na zavesenie |
| Farba rukoväte: | Chróm |
| Dĺžka/výška: | 1700 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480141387 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
