Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
CERASTYLE SCHWARN keramický urinál, s horným prívodom vody, čierna mat 201.702.6
Kód: 120254Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Na skryté pripojenie prívodu k pisoáru odporúčame použiť spojovaciu rúrku s priemerom 12 mm, kompatibilnú s manžetou pisoára a so závitom ½″ na stenu.
Sifón je súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pisoáre |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 8590913134517 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 315 mm |
| Výška: | 555 mm |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 31,5x55,5x25,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Okrúhle |
| Zásobovanie vodou: | Horná |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Sifón |
| Výrobca: | CERASTYLE |
| EAN: | 8590913134517 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
