Bonomini INOXMATER umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, nerez/zlato mat 0581GD32K3
Kód: 118686Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575061313 |
| Farba: | Zlatý matný |
| Balenie: | 1 kus |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Výrobca: | Bonomini |
| EAN: | 8030575061313 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
