Aqualine VELSA keramické umývadlo 40x29cm, biela NP479
Kód: 112451Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 8590913122507 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 40x13x29 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Tvar: | Polkruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo (malé) |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913122507 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
