Aqualine SOYO keramické umývadlo 46x36cm, biela NP465
Kód: 112450Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.2 kg |
| EAN: | 8590913122491 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 460 mm |
| Výška: | 105 mm |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 46x10,5x35,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913122491 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
