Aqualine SINTRA umývadlová batéria s otočnou hubicou, čierna mat SX001B
Kód: 118398Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlo |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| EAN: | 8590913118180 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Výška: | 114 mm |
| Hĺbka: | 179 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kazety: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Stojánková |
| Typ kontroly: | Páka |
| Iné: | Otočný záves |
| Tvar: | Kruhový |
| Výška výstupu: | 83 mm |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913118180 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
