Aqualine SINTRA stojanková umývadlová batéria, čierna mat SX002B
Kód: 118395Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlo |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| EAN: | 8590913118104 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Výška: | 153 mm |
| Hĺbka: | 145 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kazety: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Stojánková |
| Typ kontroly: | Páka |
| Tvar: | Kruhový |
| Výška výstupu: | 105 mm |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913118104 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
