Aqualine SHIPRA keramické umývadlo zápustné, priemer 46cm, biela NP564
Kód: 112453Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.1 kg |
| EAN: | 8590913122545 |
| Priemer: | 460 mm |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 460 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 460 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 46x17 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Zapustené umývadlo |
| Inštalácia: | Potopený |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913122545 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
