Aqualine Keramická výlevka, 62x55cm, s prepadom WH625
Kód: 114672Podrobný popis
- Výlevku nie je možné zavesiť samostatne, je určená len pre skrinku 57037.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 8590913133411 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 620 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 62x55 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Výstup; sifón; prepadová súprava |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913133411 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
